Miroslav Řepka, zednictví | Typové domky
Miroslav Řepka, zednictví
+420 603 378 485 

Typové domky - Lyra

Typový domek LYRA

Rodinný dům je řešený jako samostatně stojící objekt. Svými dispozičním řešením uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny. Dům je jednopodlažní s obytným podkrovím, nepodsklepený. Je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý terén. Pokoj v přízemí lze využít jako pracovnu.

DISPOZIČNÍ A PROVOZNÍ ŘEŠENÍ

Půdorysný tvar domu je obdélníkový s garáží na boční straně. Objekt je zastřešený sedlovu střechou. Z funkčního hlediska můžeme dům rozdělit na dvě části. Dení část – přízemí, noční část – podkroví.

Hlavní vstup do rodinného domu je z čelní strany objektu. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří. Ze zádveří je přístupná koupelna a chodba.

Z chodby je přístupná po monolitickém železobetonovém schodišti podkrovní část domu. Z obývacího pokoje a pokoje je přístupná terasa.

Podkrovní část rodinného domu slouží jako noční část domu. Zde se nachází chodba, ze které je přístup na WC, 2 pokojů, koupelny a ložnice rodičů.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE
• dispozice:5+1 
• užitková plocha:134,58 m2
• obytná plocha:87,00 m2
• zastavěná plocha:  87,73 m2

CENA DOMU NA VYŽÁDÁNÍ  
Typový domek LYRATypový domek LYRATypový domek LYRATypový domek LYRATypový domek LYRATypový domek LYRATypový domek LYRATypový domek LYRA