Miroslav Řepka, zednictví | Půjčovna lešení
Miroslav Řepka, zednictví
+420 603 378 485 

Půjčovna lešení

Fasádní lešení

Potřebujete půjčit nebo postavit lešení? Naše firma vlastní vysoce kvalitní rámové lešení PROFITECH S73, které svou konstrukcí nabízí levnou dopravu k zákazníkovi, rychlou montáž bez zbytečných prostojů a vysokou míru bezpečnosti (Certifikát bezpečnosti pro rámové lešení PROFITECH S73).

Podrobnější informace naleznete na adrese www.leseni-znojmo.cz

Lešení v naší nabídce

Systém PROFITECH S73 je ocelové dílcové lešení s povrchovou úpravou zinkováním. Hlavní konstrukční části tvoří svislý rám, podlahy a úhlopříčná ztužidla.

Šířka celého systému je 0,732m. Délky jednotlivých polí jsou 2,57 a 3,07m, délky polí se zvýšenou nosností jsou 1,57 a 2,07m a nebo slouží také jako dorovnávací pole. Základní svislé rámy mají výšku 2,0m a tím určují vzdálenost pracovních podlah.

Jednotlivé svislé rámy se do sebe zasunují pomocí spojovacích čepů umístěných v horní části sloupků a mohou se zajistit jistícím kolíkem. Na sloupcích rámu jsou navařeny úchyty s klínovou drážkou, které slouží pro připevnění a zajištění zábradlí (jednoduché nebo dvojité). Svislé diagonály se na rámy osazují jedním koncem do styčného plechu a druhý se připevňuje integrovanou půlspojkou. Pracovní podlahy se osazují na horní U profil ocelových svislých rámů.

Fasádní lešení

Montáž, demontáž, pronájem, doprava

Máme vysoce proškolené pracovníky na montáž rámového lešení, ale nabízíme také samostatné půjčení a dopravu lešení k zákazníkovi.

Naše výhody

  • nejnižší ceny za montáž i půjčovné
  • jakákoliv členitost stavby pro námi používané lešení není problém
  • rychlý postup realizace lešení

Ceník pronájmu lešení

montáž lešeníod 50,- Kč / m2
demontáž lešeníod 30,- Kč / m2
denní pronájem lešení do 150m2350 Kč / den
denní pronájem lešení nad 150m22 Kč / m2 / den
montáž a demontáž ochranných sítí12,- Kč / m2
denní pronájem ochranných sítí0,30 Kč / m2
dopravadle dohody

Podmínky pronájmu lešení od roku 2019

Pro detaily podmínek pronájmu, pro konkrétní umístění nebo realizaci prosím kontaktujte naši firmu. K náhledu Vám nabízíme Nájemní smlouvu ve formátu Adobe Reader.